Mapa Zašové a okolí

Do kopce z kopce malovanou krajinou.
Se skvělým nápadem přišli v Zašové s vydáním mapy „Do kopce z kopce přes naše obce“ – aneb: Poznávejme zajímavá místa v blízkém okolí, pěšky nebo na kole, po cestách, kde často nevedou turistické značky.

Překvapivě půvabná místa v podbeskydské pahorkatině lze objevit na trasách, vyznačených starousedlíky, neoznačenými zkratkami od obce k obci. Těch obcí je na zmíněné mapě celkem jedenáct: Hostašovice, Hodslavice, Mořkov, Krhová, Zašová, Zubří, Veselá, Střítež nad Bečvou, Vidče, Malá Lhota a Velká Lhota.

Jednotlivé trasy jsou turisticky velmi přívětivé i co do délky, kdy čtyři centimetry v mapě vyznačené trasy znamenají jeden kilometr.

Vyznačená jsou v mapě zajímavá místa, kterých je celkem 77, ale také občerstvovací místa, kterých je celkem 80.

Takže s mapou „Do kopce z kopce přes naše obce“, kterou vydala obec Zašová, pěkné putování.

sb

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *